RaTeRa » 

Prindi

Tervisetehnoloogiate hindamine Eestis

Tervisetehnoloogiate hindamine (TTH) on tervishoiuökonoomika edasiarendus, mille eesmärk on pakkuda tuge tervishoiupoliitiliste otsuste langetamisel. Uue ravimeetodi hindamisel  on selle efektiivsus ja ohutus alati esikohal. TTH käigus sünteesitakse see informatsioon majandusliku kulutõhususega, lisatakse organisatsiooniliste muudatuse analüüs ja mõju eelarvele ehk uuritakse, millised sotsiaalsed mõjud lisaks paranemislootusele kaasnevad uue meetodi kasutamisega.

Loe lähemalt TTH keskuse kodulehelt.

TTH raportite andmebaas

TTH andmebaasi lisatakse kõik valminud TTH raportid. Andmebaasi otsingusüsteem võimaldab otsida huvipakkuvaid publikatsioone vaid TTH raportite seast. Otsingut on võimalik teha pealkirja, autori, väljaandja/tellija järgi, kogu publikatsiooni kirjes sisalduvast või kõigist eelnimetatutest kokku. Fraasi otsimisel kasuta jutumärke ("diabeedi ravi"), sõna osa otsimisel tärni (nt reumatoidart*).  


TTH raportid on olemas ka RaTeRa üldandmebaasis ja seega leitavad TTH andmebaasi kohal asuva märksõnaotsingu ja detailotsingu kaudu (otsing tehakse kogu RaTeRa andmebaasis, mitte ainult TTH raportite seas).

Viimati lisatud TTH raportid